Резонансна подія сталася 21 січня цього року в обласному центрі. 42-річний зловмисник з мисливської гладкоствольної рушниці з вікна власної квартири прицільно вистрелив у трьох дітей, що каталися на санках біля школи. Найбільше постраждали 11-річний та 8-річний хлопчики. Ще одна потерпіла – 10-річна дівчинка.
Під час досудового розслідування було встановлено, тернополянин стріляв умисно, хоча згодом стверджував, що зробив це випадково. Вогнепальну зброю, з якої було здійснено постріл, придбав та зберігав незаконно.
У результаті злочинних дій зловмисника 11-річний хлопчик зазнав численних вогнепальних дробових сліпих та проникаючих поранень, що на момент заподіяння були небезпечними для життя дитини. У ще одного потерпілого – 8-річного школяра медики діагностували сліпе одиночне поранення м’яких тканин обличчя.
Правоохоронці розпочатли провадження за частиною 1 статті 121(умисне тяжке тілесне ушкодження) та частиною 4 статті 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї) Кримінального кодекс
Про це повідомляє САП на сторінці в Facebook.
"Старший слідчий, в ході розслідування кримінального провадження за підозрою громадянина іноземної держави вимагав та одержав від останнього 80 тисяч доларів США неправомірної вигоди за вчинення процесуальних та слідчих дій, що вплинули на пом’якшення запобіжного заходу, скасування арешту майна та банківських рахунків іноземця", - розповіли в САП.
Зазначається, що колишньому слідчому інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді ув'язнення на строк до 12 років.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Прокурор САП наполягає на застосуванні до вказаної особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Про це стало відомо в ході засідання ВРУ.
Рішення підтримали 280 депутатів.
Законопроєктом передбачається законодавчо закріпити можливість фіксації порушень, пов’язаних з відсутністю документів (дозволів) щодо узгодження умов та режимів перевезення в разі перевищення вагових або габаритних обмежень чи документу про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів.
Також передбачається підвищення відповідальності автомобільних перевізників за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм, зокрема:
Також передбачається запровадження штрафу за перевезення пасажирів та вантажів за відсутності на момент здійснення перевірки необхідних документів у розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
У разі виконання резидентами та/або нерезидентами України міжнародних перевезень пасажирів чи вантажів без документів, - штраф у розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Про це інформує пресслужба Кіберполіції.
Правопорушення викрили співробітники відділу протидії кіберзлочинам Івано-Франківщини спільно зі слідчими районного управління поліції.
30-річний чоловік, перебуваючи на посаді державного реєстратора однієї із сільрад Рівненщини, несанкціоновано зняв арешт із комерційного приміщення в центрі Івано-Франківська.
Посадовець прийняв рішення про зняття таких обтяжень попри те, що на будівлю міський суд наклав арешт із забороною вчинення будь-яких дій щодо неї.
Таким чином зловмисник на підставі недостовірних документів дав змогу посадовій особі одного із приватних товариств продати нерухомість. За результатами експертизи вартість майна становить понад 21 мільйон гривень.
Державному реєстратору повідомили про підозру за ч. 2 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп'ютерах, автоматизованих системах, комп'ютерних мережах, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Службовій особі приватного Товариства повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права) Кримінального кодексу України. За скоєне підозрюваному може загрожувати до шести років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.
19 квітня о 20:21 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Стрий (Стрийська МТГ) на вул. Січових Стрільців, 3 Стрийського району на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в одній з квартир.
До місця події було направлено вогнеборців 8-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Стрий.
На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу одна з кімнат квартири була частково охоплена вогнем. Надзвичайники включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору та приступили до ліквідації пожежі.
О 20:40 пожежу локалізовано та о 20:50 ліквідовано в складі двох ланок газодимозахисної служби.
Як з’ясувалось на місці події до прибуття пожежно-рятувального підрозділу мати з дітьми вийшли з квартири самостійно. Після чого звернулись до медиків з поганим самопочуттям.
Внаслідок пожежі отруїлись продуктами горіння 4 особи, з них 3 дітей: мати дітей 1994 року народження, а також діти 2015, 2017 та 2020 року народження, яких в стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Стрийську центральну районну лікарню.
Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 кв. м, пошкоджено вікно на площі 6 кв. м, двері на площі 3 кв. м, стіни та стелю на площі 50 кв. м, речі домашнього вжитку на площі 30 кв. м дерев’яну підлогу на площі 3 кв. м.
До ліквідації займання залучалось 2 одиниці спецтехніки та 8 чоловік особового складу.
Причини виникнення займання встановлюють правоохоронні органи
"Кількість хворих з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації у медичні заклади, залишається високою. Тому ми наполегливо просимо усіх не легковажити здоров’ям і дотримуватись карантинних обмежень", - наголосила керівниця міського управління охорони здоров’я Леся Кобецька.
Так, у міських медичних закладах, які приймають хворих на коронавірус, облаштували 1616 ліжок. Станом на сьогоднішній ранок, 20 квітня, на лікуванні перебувають 954 пацієнти (з них у 910 підтверджено коронавірусну хворобу, 61 – в реанімації, 27 підключено до штучної вентиляції легень). Тож наразі вільними залишаються 662 ліжка.
До слова, за останню добу до лікарень по місту госпіталізували 73 осіб, виписали – 79.
Зазначимо, зараз тривають роботи над розгортанням додаткових резервних ліжок у медичних закладах.
Переїдання, споживання алкогольних напоїв і ненормований режим можуть стати причиною загострення хронічних захворювань або появи нової хвороби. Дізнаємося, як встояти перед святковими делікатесами й не нашкодити своєму здоров'ю.
Щоб делікатеси не нашкодили, проведіть очищення тіла. Для цього можна використовувати препарати з «Аптеки 911», наприклад, сік із м'якоті листя алое, який цілюще впливає на обмін речовин та очищає організм. Його рекомендується вживати в чистому вигляді, перед їдою. Гарно діють чаї для очищення організму. Трав'яні інгредієнти, такі як кропива, бузина або кульбаба, впливають на обмін речовин і допомагають вивести токсини з організму.
Щоб не поправитися після свят на кілька кілограмів, рекомендуємо дотримуватися цих простих правил:
Хорошим рішенням є заміна жирних майонезних заправок більш корисними, наприклад, на основі оливкової олії та лимонного соку. Здоровою альтернативою є авокадо. Це багате джерело ненасичених жирних кислот Омега-3, Омега-6, вітамінів A, E, B1, B2, C, PP, пантотенової та фолієвої кислот. У ньому міститься кальцій, калій і фосфор. Цей «маслянистий» плід можна використовувати замість олії.
На жаль, не для всіх свята закінчуються виключно позитивними емоціями та приємними спогадами. У деяких після торжества виникає бажання зазирнути до найближчої аптеки. Вам варто шукати препарати:
Важливо! У разі похмілля краще не використовувати парацетамол. Він допомагає при головних болях, проте в разі алкогольного отруєння його застосування небезпечне, оскільки може нашкодити печінці. Безпечнішими препаратами є аспірин та інші ліки на його основі.
Вчора, близько 18-ї години патрульним прийшло завдання про бійку в парку Франка.
Під час затримання поліцейськими правопорушника він умисно наніс їм тілесні ушкодження. 27-річного чоловіка таки затримали, він був у стані алкосп'яніння і поводився неадекватно. Виявилося, що він відбуває умовний термін покарання за грабіж і є неодноразово судимий.
Обидва патрульних звернулися за допомогою до медиків.
Чоловіка затримали за ст. 208 (Затримання уповноваженою особою) КПК України. Його помістили в ізолятор тимчасового тримання.
Львів'янину загрожує відповідальність за ч. 2 ст. 345 (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) ККУ. Карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
У процесі дослідження закупівель Квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) м. Львова було виявлено, що популярні упродовж останнього часу оборудки на постачанні дров для ЗСУ, про...
Упродовж останнього часу львівські правоохоронці почали притягувати до кримінальної відповідальності посадовців органів місцевого самоврядування та підпорядкованих їм комунальних підприємств, з...
Правком відстежує хід розслідування кримінальних справ, пов'язаних з розкраданнями бюджетних коштів, виділених для забезпечення потреб Збройних Сил України,...
Через схеми з постання дров для ЗСУ розкрадають сотні мільйонів гривень. Про це свідчать останні резонансні кримінальні справи та гучні журналістські розслідування. Ключові...