Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Корупція в державній виконавчій службі
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Корупція в державній виконавчій службі

Корупція в державній виконавчій службі 12 року тому #5

  • Анатолій
Хто знає, як дістати державного виконавця за зловживання? скарги в управління юстиції, прокуратуру не діють.

Re: Корупція в державній виконавчій службі 12 року тому #6

  • Іван
Дрючек, бейсбольна біта. арматура...

Re: Корупція в державній виконавчій службі 12 року тому #7

  • сусанін
Найбільше чомусь пишуть про корупцію і ДАІ. А в виконавчій службі її не меньше. Писати треба більше

Re: Корупція в державній виконавчій службі 12 року тому #10

  • держвиконавець
хрен дістанете...специфіка нашої служби така. 90 відстків заробляємо на себе. в тій системі - ми гвинтики. але украй потрібні, яких "не здають". так що можете своїми скаргами ....

Re: Корупція в державній виконавчій службі 12 року тому #11

  • держвиконавець
90 відсотків заробляється "наверх", 10 - на себе!!!!

Re: Корупція в державній виконавчій службі 12 року тому #12

  • Оксана
Дістати державного виконавця можна, якщо ретельно стежити за усім процесом виконавчого провадження. заявл/ти клопотання і т.д. Якщо не буде реагувати, всі порушення потрібно задокументувати. Далі - прокуратура, органи МВС, які нині розслідують службові злочини
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.06 секунд
ПРАВКОМФорум
UkrNET - поисково-информационный ресурс
каталог веб ресурсів