Тому, що це передається через генетику, люди в нас продажні і це проблема не тільки в державних установах, подивіться, як люди живуть між собою, сусіди, родичі.Та корупція існує бо більшості, яка мовчить вона підходить, корупція сама по собі не зявилась.Дюдина не усвідомлюючи з благих намірів біжить і несе, щось і каже, я хочу віддячитись, ось тому вдячність перерослав корупцію, як релігія, життя, як безпроіграшний бізнес.Подивіться, як люди виховують дітей, захищаючи їхі недоліки, немає високих принципів, стійкості, виховується з психологією, що люди всі тобі винні.З дитини виростає доросла людина, а під свідомо залишилося, що тобі всі винні.Треба починати не з когось, а з себе і бути принциповим до своїх знайомих, які дали хабаря з маскою вдячності, відвертатись від них.Бо все це пізд#ош, тому і нічого не міняється.Потрібно вертати інститути моральних кодексів, а люди того не хочуть тільки сидіти і фолософсувати чому, чому...Почніть з себе і з близьких, тоді, щось зміниться.СИСТЕМА ЦЕ ОБЛИЧЧА НАРОДУ, як в цьому переконана, але ніхто не хоче собі в цьому зізнатисьі побачити.бо пройдеться себе міняти і своє життя.Дайте своїм дітям і близьким розуміти, що їм ніхто нічого не винен, ні держава, ні сусіди, ні рідні тоді корупція почне розхитуватись.Корупція це ментальна хвороба і проблема, а не фізична.