Влада ЛНР планує влаштувати перереєстрацію нерухомості, але пройти її зможуть лише власники «соціальної картки», у решти житло будуть «вилучати».
Про це пише informator.lg.ua, посилаючись на місцеву мешканку.
Таку інформацію вона отримала в будівлі міськвиконкому. За словами луганчанки, сепаратисти також хочуть видати жителям міста нові паспорти. Умови ті ж: наявність «соціальної картки».
Раніше повідомлялося, що отримати пенсію в ЛНР зможуть тільки власники «соціальних карт».