У Києві затримали екс-правоохоронців, які готували диверсії

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

2 листопада у столиці СБУ затримала шістьох диверсантів, у яких вилучила великий арсенал зброї.

Як повідомляє сайт Служби безпеки, до складу диверсійної групи входили колишні правоохоронці, які були звільнені з органів МВС за дії, що дискредитують співробітників.

“Деякі з них, свого часу, проходили службу у розформованому за мародерство батальйоні “Шахтар”. Усі правопорушники затримані до скоєння злочину, який вони планували”, – йдеться в повідомленні.

шаблоны joomla недвижимость