2 листопада у столиці СБУ затримала шістьох диверсантів, у яких вилучила великий арсенал зброї.
Як повідомляє сайт Служби безпеки, до складу диверсійної групи входили колишні правоохоронці, які були звільнені з органів МВС за дії, що дискредитують співробітників.
“Деякі з них, свого часу, проходили службу у розформованому за мародерство батальйоні “Шахтар”. Усі правопорушники затримані до скоєння злочину, який вони планували”, – йдеться в повідомленні.