На окрузі Довгого викрали голову ДВК, печатку і бюлетені

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

На окрузі №102 з центром у Знам’янці (Кіровоградська обл.) тітушки поблизу с.Талова Балка (Світловодський район) напали на дільницю й викрали голову дільничної комісії, печатку та бюлетені. 

Про це у своєму Фейсбук повідомила кандидат в нардепи Світлана Заліщук, пише «Українська правда»

“Поблизу села Талова Балка Світловодського району тітушки напали на дільницю й викрали голову дільничної комісії, печатку та бюлетені. Вислали активістів на місце подій. Чекаємо уточнену інформацію”, – зазначила Заліщук.

Окрім того, за її інформацією, “десятки активістів повідомляють, що людей вранці по всьому округу звозили на дільниці гірше, “ніж на парад”.

Також говорячи про  напад на трьох кандидатіва у нардепи, що стався вдень 26 жовтня, Заліщук зазначила: “Наших нападників вичислили. Поблизу місця подій була камера відео спостереження”.

“Правоохоронці вже володіють інформацією про номера машин, які за нами стежили”, – додала вона.

шаблоны joomla недвижимость