У центрі Львова виявили черговий незаконний пункт обміну валют, в якому у ході перевірки вилучено 1 200 доларів США, 950 євро, 70 тис. грн та 800 злотих.
Про це інформує прес-служба Департаменту ДСБЕЗ МВС України.
«Обмінник» розташовувався в одному з торговельних центрів. Він мав усі атрибути легального: вивіску з курсом валют, кольорові копії ліцензії та наказу про відкриття відділення відомої фінансової установи.
Нелегальний кіоск встановила місцева жителька, яка проводила валютні операції без жодних дозвільних документів.
На вказану особу складено адміністративний протокол за порушення передбачене ст.162 (Порушення правил про валютні операції) КУпАП. Вказаний адміністративний протокол скеровано до місцевого суду для розгляду по суті. Правопорушниці загрожує штраф з конфіскацією валютних цінностей.