В “Опозиційному блоці” погрожують “скасувати закон про люстрацію”, якщо його підпише президент.
Про це заявив його лідер, екс-віце-прем’єр при режимі Януковича Юрій Бойко, повідомляє прес-служба політсили.
На думку Бойка, “Верховна Рада проголосувала за закон” Про очищення влади “з грубими порушеннями”.
Також, на його думку, цей документ “порушує права людини, вводить дискримінацію і йде в розріз із загальноприйнятими нормами демократії”.
“У Петра Порошенка є шанс поступити по совісті і скористатися правом вето щодо цього закону. Такий крок покаже, що він виступає за об’єднання країни і за реальну, а не бутафорську боротьбу з корупцією”, – заявив лідер “Опозиційного блоку”.
За словами Бойко, “вступ в силу закону про люстрацію зруйнує працездатний кістяк державної машини”.
Він також заявив що “Опозиційний блок” “захистить кожного, хто потрапить під незаконну і несправедливу люстрацію”.
“Скоро народ вижене цю владу на смітник історії, і тоді ми скасуємо цей несправедливий закон”, – вважає Бойко.