Держава повернула під свій контроль Іршанський та Вільногірський гірничо-збагачувальні комбінати.
Про це повідомив на засіданні уряду прем’єр Арсеній Яценюк, пише «Українська правда».
Він нагадав, що раніше обидва комбінати були “в так звані оренді колишньої влади, і маючи прибутки мінімум в мільярд гривень щороку, держава отримувала аж 100 мільйонів”, – розповів Яценюк.
“Сьогодні ми повернули ці комбінати 100-відсотково у державну”, – додав він.
За його словами, “далі уряд прийматиме рішення, чи приватизовувати Об’єднану хімічну компанію, яку ми створили, чи корпоратизувати її, чи залиши у держвласності”.
Як відомо, обидва ГЗК були в оренді “Кримського титану”, який належить олігарху Дмитру Фірташу.
5 червня уряд офіційно повідомив власників, що не продовжуватиме оренду ГЗК.