Держава забрала у Фірташа два гірничо-збагачувальні комбінати

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

Держава повернула під свій контроль Іршанський та Вільногірський гірничо-збагачувальні комбінати.

Про це повідомив на засіданні уряду прем’єр Арсеній Яценюк, пише «Українська правда».

Він нагадав, що раніше обидва комбінати були “в так звані оренді колишньої влади, і маючи прибутки мінімум в мільярд гривень щороку, держава отримувала аж 100 мільйонів”, – розповів Яценюк.

“Сьогодні ми повернули ці комбінати 100-відсотково у державну”, – додав він.

За його словами, “далі уряд прийматиме рішення, чи приватизовувати Об’єднану хімічну компанію, яку ми створили, чи корпоратизувати її, чи залиши у держвласності”.

Як відомо, обидва ГЗК були в оренді “Кримського титану”, який належить олігарху Дмитру Фірташу.

5 червня уряд офіційно повідомив власників, що не продовжуватиме оренду ГЗК.

шаблоны joomla недвижимость