Клімкін пропонує провести засідання ради ОБСЄ в Маріуполі та саміт НАТО у Києві

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пропонує провести наступне засідання Постійної ради ОБСЄ в Маріуполі та саміт НАТО у Києві, повідомляє УНІАН.

«Буде корисно для всіх провести наступне засідання Постійної ради ОБСЄ в Маріуполі замість Відня і саміт НАТО в Києві після Ньюпорту», – написав він.

Нагадаємо, на порядок денний саміту Європейського Союзу 30 серпня внесено питання кризи в Україні у зв’язку останніми подіями.

шаблоны joomla недвижимость