Міністр закордонних справ України Павло Клімкін пропонує провести наступне засідання Постійної ради ОБСЄ в Маріуполі та саміт НАТО у Києві, повідомляє УНІАН.
«Буде корисно для всіх провести наступне засідання Постійної ради ОБСЄ в Маріуполі замість Відня і саміт НАТО в Києві після Ньюпорту», – написав він.
Нагадаємо, на порядок денний саміту Європейського Союзу 30 серпня внесено питання кризи в Україні у зв’язку останніми подіями.