З першого траншу коштів, виділених урядом на озброєння армії, освоєно лише 45%.
Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду, повідомляє Інтерфакс-Україна.
“Я вважаю неприпустимим те, яким чином освоюються кошти. Із першого траншу, який уряд виділив на національну безпеку і оборону… використано тільки 45%. Я вже не кажу про додаткові 9 млрд грн, які ми також виділили. Тому органам з безпеки і оборонним органам – наведіть порядок у себе в освоєнні коштів та придбанні техніки”, – наголосив Яценюк.
Водночас, за словами глави уряду, Національна гвардія, на відміну від Міноборони, прискореними темпами озброюється, модернізується і освоює кошти.