Про це написав на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови ОДА Йосиф Ситник.
Зокрема, у листі до т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського Сало зазначає, що на момент звільнення він перебував на посаді голови Львівської ОДА, тому просить виплатити йому одноразову грошову допомогу при звільненні.
Ситник у своєму пості запевнив, що ні в якому разі не підпише це розпорядження.