Працівник податкової інспекції підозрюється в отриманні 35 тис. грн. неправомірної вигоди, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області
Останній – водій ДПІ одного з районів міста Львова – був затриманий «на гарячому», при одержанні вказаної суми коштів від фізичної особи-підприємця.
Встановлено, що за 35 тис. грн зазначений працівник податкової інспекції обіцяв вплинути на невжиття працівниками ГУ Міндоходів у Львівській області передбачених законодавством санкцій щодо згаданого підприємця у зв’язку з виявленими порушеннями в його діяльності.
На цей часза процесуального керівництва прокуратури Львівської області розслідуванняу вказаному кримінальному провадженні завершено.
Дії згаданого громадянина кваліфіковано за ч.2 ст.369-2 Кримінального Кодексу України.
Обвинувальний акт стосовно нього прокуратурою Львівської області затверджено та скеровано до суду.