Попри те, що ситуація в українських судах не змінилася ні на йоту, з початку року до дисциплінарної відповідальності було притягнуто лише 13 суддів.
Дану інформацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України редакція "Правкому" отримала як відповідь на інформаційний запит. У ній, зокрема, повідомляється, що з початку року, станом на 14.08.2014 р., до ВККС надійшло 6210 первинних звернень щодо неналежної поведінки суддів. За цими скаргами та заявами стосовно 13 суддів місцевих та апеляційних суддів комісією прийнято рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності та накладення дисциплінарного стягнення у вигляді догани.