Дане питання перед прокурором області сьогодні, 19 серпня, підняв редактор Львівського правозахисного та антикорупційного порталу «Правком» (Правові коментарі) Віктор Корнієнко. Відбулося це під особистого прийому Миколою Гошовським групи львів’ян, які стали жертвами шахрайства з боку пасторів «Церкви Посольства Божого».
На цю зустріч Віктора Корнієнка запросили потерпілі: враховуючи, що редакція «Правкому» уподовж останніх місяців детально висвітлює судовий розгляд «справи пасторів», надає ошуканим вірянам безоплатні правові консультації.
Загалом зустріч тривала більше години. Окрім обласного прокурора, участь у ній взяти керівники структурних підрозділів, що ведуть нагляд за додержанням законів у кримінальному провадженні.
Поміж питань, що були поставлені перед працівниками прокуратури – затягування та неповнота досудового розслідування, знищення під час «ночі гніву» у Львові матеріалів кримінального провадження відносно пасторів-шахраїв.
- Враховуючи резонансність цієї справи, велику кількість ошуканих громадян, той факт, керівники львівського «Посольства Божого», перебуваючи під судовим слідством, і надалі, як ні в чому не бувало, активно продовжують свою діяльність, я підняв перед прокурором області питання про заборону даної організації.- розповідає Віктор Корнієнко. - Микола Гошовський тут же дав вказівку присутнім прокурорам з’ясувати питання реєстрації львівського «Посольства Божого» - для того, щоб у подальшому розглянути можливість заборони цієї організації на теренах Львівщини.
Дізнайтесь більше про розслідування за матеріалами "Правкому":