У центрі Мелітополя вночі пролунав вибух в офісі «ПриватБанку».
Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на обласне управління внутрішніх справ.
«Вночі так торохнуло, що ми подумали, що у нас почалися бойові дії. На всяк випадок взяли документи і вискочили на вулицю. Міліція і рятувальники приїхали за лічені хвилини. Підійшли ближче до місця вибуху і побачили, що у банку вилетіли двері, вікна. Шибки в сусідньому будинку теж вилетіли», – розповіли свідки події.
За словами правоохоронців, які працюють на місці НП, жертв і постраждалих немає.