США і Південна Корея випустили ракети ATACMS у відповідь КНДР

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр
Південнокорейські та американські війська випустили залп ракет у море у відповідь на запуск Північною Кореєю балістичної ракети над Японією напередодні.
 Про це повідомляє Українська правда  з посиланням на Reuters. 

Відомо, кожна сторона запустила пару балістичних ракет малої дальності ATACMS американського виробництва.

Військові підтвердили, що південнокорейська ракета Hyunmoo-2 вийшла з ладу незабаром після запуску і розбилася, але обійшлося без жертв.

Додамо, напередодні, 4 жовтня, Північна Корея, що володіє ядерною зброєю, провела випробувальний запуск балістичної ракети над Японією вперше за п'ять років. Японія не використовувала жодних заходів оборони для знищення ракети КНДР. 

шаблоны joomla недвижимость