- Деталі
-
Створено: Середа, 12 лютого 2020, 10:04
-
Категорія: Новини
Як повідомили львівському інформагентству Гал-інфо у прес-службі ДСНС України, 11 лютого у одному з готелів С. Славське отруїлись люди.
До ДСНС надійшла інформація, що до Сколівської ЦРЛ з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 14 осіб (з них 4 дитини), які харчувалися в готелі "Рандеву" у с. Славське Сколівського району.
Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.