У славському готелі отруїлось 14 людей, серед них діти

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр
Як повідомили львівському інформагентству Гал-інфо у прес-службі ДСНС України, 11 лютого у одному з готелів С. Славське отруїлись люди.
 До ДСНС надійшла інформація, що до Сколівської ЦРЛ з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 14 осіб (з них 4 дитини), які харчувалися в готелі "Рандеву" у с. Славське Сколівського району.

Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

шаблоны joomla недвижимость