Повідомляється, що жінка перетнула захисний бар'єр, щоб сфотографуватися: після цього на неї напала самка ягуара.
Про цю подію зоопарк повідомив у своєму акаунті у Twitter.
"Відвідувачка отримала травми руки унаслідок нападу однієї з наших самок-ягуарів. На прохання родини були викликані медпрацівники", — повідомили у зоопарку.
Постраждала, якій близько 30 років, була госпіталізована. Медики стверджують, що отриманні травми її життю не загрожують.