- Деталі
-
Створено: Субота, 22 грудня 2018, 10:18
-
Категорія: Новини
Як повідомив у своєму Twitter Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, уряд офіційно звернувся до НКРЕКП з проханням провести перевірки усіх облгазів на дотримання законодавства.
"Це монопольна історія. З монополістами треба діяти жорстко, щоб вони не виходили за межі здорового глузду і закону. Усі, хто надає людям послуги, мають поважати цих людей", - написав Володимир Гройсман.