Сім років за розбійний напад - вирок для мешканця Борислава

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр
Сім років за ґратами проведе мешканець Борислава за розбійний напад на чоловіка у міському парку Самбора, повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, що інцидент трапився у липні 2017 року. Зловмисник напав на 59-річного місцевого мешканця у Самбірському міському парку культури та відпочинку.

Чоловік завдав потерпілому декілька ударів по тілу та викрав у нього гроші, мобільний телефон, а також особисті документи.

Самбірською місцевою прокуратурою підтримувалось державне обвинувачення у суді стосовно 25-річного мешканця м. Борислав, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 187 КК України (розбій).

Самбірський міськрайонний суд визнав вказану особу винною та засудив до 7 років позбавлення волі.

шаблоны joomla недвижимость