На відпочинку в Славську отруїлися 5 туристів з Одеси

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр
На відпочинку в Славську отруїлися 5 туристів з Одеси. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

28 січня о 02:17 год. до медичного пункту Львівського залізничного вокзалу, із симптомами ГКІ, звернулись за допомогою 5 осіб, з них 2 дітей (всі жителі м. Одеса), які після огляду у стані середньої важкості були госпіталізовані до Львівської обласної клінічної лікарні.

Всі захворілі повертались із відпочинку у Славську, зі слів, проживали в готелі “Скеля”, захворіли 3 дні тому, де саме харчувались перед тим, як захворіли, чітко не вказали.

Пацієнтам проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних заходів, відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.

шаблоны joomla недвижимость