28 січня о 02:17 год. до медичного пункту Львівського залізничного вокзалу, із симптомами ГКІ, звернулись за допомогою 5 осіб, з них 2 дітей (всі жителі м. Одеса), які після огляду у стані середньої важкості були госпіталізовані до Львівської обласної клінічної лікарні.
Всі захворілі повертались із відпочинку у Славську, зі слів, проживали в готелі “Скеля”, захворіли 3 дні тому, де саме харчувались перед тим, як захворіли, чітко не вказали.
Пацієнтам проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних заходів, відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.