- Деталі
-
Створено: Четвер, 25 січня 2018, 09:20
-
Категорія: Новини
Вчора, 24 січня, близько 15:30 в смт. Великий Любінь Городоцького району, під час ремонтних робіт, впав з електроопори електрик Городоцького РЕМу 1991 року народження, повідомили в департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.
Внаслідок падіння чоловік отримав черепно-мозкову травму та політравму. О 16:00 був доставлений в реанімаційне відділення Городоцької ЦРЛ, де під час проведення реанімаційних заходів помер. Обставини події встановлюються.