Майже 600 донецьких міліціонерів-зрадників звільнено із МВС

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

За результатами перевірки з міністерства внутрішніх справ звільнено 585 співробітників донецької міліції.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, завершено перший етап перевірки донецької міліції на вірність присязі і службу Україні.

“585 атестованих співробітників міліції звільнено. Відносно більшості з цього складу службовців будуть порушені відповідні кримінальні провадження”, – написав Аваков.

Крім того, додаткова перевірка проводиться ще по 242 співробітниках, що перебувають тривалий час на лікарняному.

“Важливо, щоб настільки масове зрадництво і негідна поведінка, не падала негативом автоматично на тих гідних міліціонерів, що служать Україні! У сформованій ситуації є місце зрадництву і ницості – але є місце і гідності та подвигу”, – заявив міністр.

 

Українська правда

шаблоны joomla недвижимость