Як зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, в області планують організувати постійно діючий табір. Його локація буде у Карпатах.
«Дітей матимуть змогу оздоровлювати і навчати у межах освітньої програми. Тобто перебування дітей у таборі буде без відриву від навчання. Оздоровлення орієнтовно триватиме 21 день. Водночас діти вчитимуться за шкільною програмою», - наголосила вона.
Її слова підтвердив і голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин: «Ми маємо зробити одну таку установу, яка би працювала цілий рік табором».