У Слов’янську поступово налагоджується нормальне життя, в центральній частині міста відновлено електропостачання, повідомив прес-офіцер АТО Олексій Дмитрашковський.
“Зараз продукти завозяться щодня. Гуманітарна допомога надається щодня”, – розповів він на брифінгу.
Також відновлена робота лікарні і двох хлібопекарень.
За словами спікера Інформаційного центру РНБО Андрія Лисенка, в місто масово повертаються вимушені переселенці.
“Вчора в місті, вперше за довгий час, з’явилася електрика, було запущено залізничне сполучення, почало надходити продовольство, і заробили органи державної влади. Вимушені переселенці масово повертаються додому в Слов’янськ”, – сказав Лисенко.
За його словами, для Слов’янська було зібрано більше 100 тонн гуманітарної допомоги.