ДАІ хоче повернути техогляд

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

Державна автомобільна інспекція має намір ініціювати повернення технічного огляду автомобілів.

 

Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів у понеділок заявив голова департаменту ДАІ МВС Анатолій Сіренко.

"Державний технічний огляд в Україні повинен бути. Технічно справні транспортні засоби повинні пересуватися по вулицях нашої держави", - сказав Сіренко.

"Ми плануємо подати до Верховної Ради законопроект найближчим часом", - сказав він, зазначивши, що детально ця ініціатива буде розглядатися на форумі з безпеки дорожнього руху наприкінці червня.

За словами Сіренка, пропонується для нового автомобіля не проводити техогляд у перші 3 роки, після цього терміну - проводити техогляд раз на рік-два, а для автомобілів старше 15-20 років - двічі на рік.

шаблоны joomla недвижимость