Підполковник міліції підробив документи про участь в АТО і незаконно отримав гроші

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

Прокуратура Одеської області здійснює досудове розслідування стосовно керівника одного із територіальних підрозділів МВС України, якого підозрюють у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем; службовому підробленні.

Про це повідомляє прокуратури Одещини.

Установлено, що керівник підрозділу міліції, діючи за попередньою змовою зі своїм підлеглим працівником, внесли завідомо неправдиві відомості до документів про їх відрядження до зони проведення антитерористичної операції в Луганській області.

Внаслідок таких злочинних дій правоохоронці незаконно отримали загалом понад 25 тис грн премій та витрат на відрядження.

Разом з тим зазначені особи не брали участь в антитерористичній операції, інших бойових діях, а лише доставляли на Луганщину співробітників підрозділу для участі в АТО.

Вказаному керівнику вже повідомлено про підозру.

шаблоны joomla недвижимость