Генеральний прокурор України Віталій Ярема заявляє, що готовий залишити свою посаду, якщо Верховна Рада висловить йому недовіру.
«Я цього не боюся. Знаю, що на цій посаді я тимчасово», – заявив він на брифінгу в п’ятницю в Києві, пише Інтерфакс-Україна.
В. Ярема запевнив, що чесно виконує свої обов’язки Генпрокурора.
«Я готовий іти до Верховної Ради звітувати. Яке рішення ухвалить Верховна Рада, з таким я і погоджуся. Я не триматимуся за посади», – наголосив він.
Як відомо, у Верховній Раді народні депутати збирають підписи під проектом постанови про відповідальність генпрокурора В. Яреми.