На вугільні шахти Львівсько-Волинського басейну не направляють вагони, щоб вивезти вугілля зі складів.
Про це Радіо Свобода заявив керівник Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.
«За відвантажене вугілля не розраховуються і зараз на складах шахт держпідприємства «Львіввугілля» 105 тис. т вугілля. Зараз навіть не подають вагони, щоб його вивезти», – повідомив Волинець.
За його словами, цей вугілля можна використовувати на електростанціях.
«На заході України знаходиться дві електростанції, що працюють на газовому групі вугілля. Саме на такому вугіллі, яке видобувають у Львівсько-Волинському басейні», – заявив Волинець.
У міністерстві енергетики та вугільної промисловості підтвердили, що на складах львівських шахт дійсно є вугілля, але відзначили, що його там 93 тис. т.
Нагадаємо, за даними Міненерго України, дефіцит вугілля в Україні становить 1,6 млн тонн.