357 держслужбовців попали під «автоматичну люстрацію»

шаблоны портфолио joomla
игры для PC
android
joomla скачать
новости в мире
новости игр

На першому етапі люстрації свої посади звільнили 357 державних службовців.

Про це в ефірі телеканалу «Україна» повідомив міністр юстиції Павло Петренко,передає УНН.

«357 осіб уже пройшли люстрацію і були звільнені на першому її етапі. Це так звана «автоматична люстрація». Серед них заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади, найвищі керівники силових відомств», — повідомив Петренко.

Він додав, що частина з цих осіб самостійно залишила свої посади.

шаблоны joomla недвижимость